poniedziałek, 25 czerwca 2018

Już wkrótce będzie głośno.

Niedługo wyjdzie jedna z ciekawszych książek sezonu.
Niewygodna, a jednak potrzebna, niezbyt prawomyślna, a jednak niesamowita...


Polskie wydawnictwo, jako pierwsze na świecie, publikuje długo wyczekiwaną powieść autorki bestselleru „Migdałowe drzewo”.

Po sukcesie powieści „Migdałowe drzewo”, czytelnicy na całym świecie długo czekali na kolejną książkę Michelle Cohen Corasanti. Wydawnictwo SQN publikuje ją jako pierwsze!
„Oblubienica morza” – to przejmującą podróż przez pokolenia i kontynenty, historia o ojczyźnie i miłości ponad podziałami. Różnice w pochodzeniu, konflikty kulturowe, zakazana miłość i uprzedzenia naznaczają młodość bohaterów: Sary, Yousefa, Ameera i Rebeki. Ich losy łączą się tworząc niesamowitą opowieść, od której nie można się oderwać.
Michelle Corasanti udowadnia, że, podobnie jak w „Migdałowym drzewie”, budowanie wspaniałych historii, to jej wielki atut. Ta powieść porusza i nie daje o sobie zapomnieć.


A wierzcie mi, jest to ciekawa powieść szczególnie teraz, choć właściwie nie tylko teraz, Arabowie i Żydzi, antysemityzm i prawa Palestyńczyków, zapomniana zbrodnia w obozach Sabra i Szatila, Jaff
a i Bejrut...
RECENZJA WKRÓTCE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz