poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Niedługo wyjdzie moja nowa książka. Komedia kryminalna. Dla niektórych będzie pewnie zabawna, dla tych, którzy mają podobne do mojego poczucie humoru, dla innych nie, ale przecież trudno, żeby podobała sie wszystkim, choć ja, jako autorka oczywiście o tym marzę.
CZARCI KRĄG - jak wam podoba się tytuł?
A oto opis z czwartej strony okładki.

Czarci krąg


Hanka jest detektywem w biurze matrymonialnym. Pewnego dnia od swojej szefowej otrzymuje zadanie specjalne. Udaje się więc do małego miasteczka, by tam przeprowadzić śledztwo. Okazuje się, że w Zagubinie niedawno odkryto szkielet pogrzebany w pochówku wampirycznym. Mieszkańcy wykorzystują to do zorganizowania Wampiriady. W niesamowitych i zaskakujących wydarzeniach prym wiodą: zezowaty pies Zyzol, szalony profesor ufologii, Hanka i policjant Maciek.
Jakie tajemnice skrywa miasteczko? Jaką rolę w tym szaleństwie odgrywa„czarci krąg”?

Czarci krąg to zgrabne połączenie kilku gatunków literackich, co w sumie daje pełną temperamentu, wciągającą opowieść. Czarny humor i wartka akcja gwarantują Czytelnikom dobrą zabawę.

A OTO ONA! OKŁADKA!
Dla mnie piękna!


2 komentarze:

  1. Zagubin? Wampiriada? To musi być ciekawe. Ale okładka mi się nie podoba... no ale to mój gust.

    OdpowiedzUsuń
  2. Każdy ma inny gust, ja po tych "babskich" przyjęłam ją z zachwytem. Przynajmniej mówi coś o książce, a nie o wyglądzie bohaterki :)

    OdpowiedzUsuń